close
تبلیغات در اینترنت
پرسپولیس؛آماده‌باش‌برای‌حفظ‌‌‌صدر(گزارش‌تصویری)
loading...

سامسونگ گلکسی

پرسپولیس؛آماده‌باش‌برای‌حفظ‌‌‌صدر(گزارش‌تصویری) پرسپولیس؛آماده‌باش‌برای‌حفظ‌‌‌صدر(گزارش‌تصویری) بازیکنان پرسپولیس امروز بعد از 24 ساعت مرخصی اولین تمرین جدی خود را برای جدال با پدیده مشهد در زمین استادیوم شهید کاظمی برگزار کردند. بازیکنان پرسپولیس امروز بعد از 24 ساعت مرخصی اولین تمرین جدی خود را برای جدال با پدیده مشهد در زمین استادیوم شهید کاظمی برگزار کردند. به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ بعد از حضور در جلسه فنی و صحبت های سرمربی خود راهی سالن وزنه شدند تا برای تمرین اصلی مهیا…

پرسپولیس؛آماده‌باش‌برای‌حفظ‌‌‌صدر(گزارش‌تصویری)

Modir بازدید : 30 دوشنبه 15 آذر 1395 : 23:38 نظرات ()

پرسپولیس؛آماده‌باش‌برای‌حفظ‌‌‌صدر(گزارش‌تصویری)

 • پرسپولیس؛آماده‌باش‌برای‌حفظ‌‌‌صدر(گزارش‌تصویری)

  بازیکنان پرسپولیس امروز بعد از 24 ساعت مرخصی اولین تمرین جدی خود را برای جدال با پدیده مشهد در زمین استادیوم شهید کاظمی برگزار کردند.

  بازیکنان پرسپولیس امروز بعد از 24 ساعت مرخصی اولین تمرین جدی خود را برای جدال با پدیده مشهد در زمین استادیوم شهید کاظمی برگزار کردند.

  به گزارش "ورزش سه"، شاگردان برانکو ایوانکوویچ بعد از حضور در جلسه فنی و صحبت های سرمربی خود راهی سالن وزنه شدند تا برای تمرین اصلی مهیا شوند. تمرین راس ساعت 11 و با حضور تمامی نفرات برگزار شد و علیرضا بیرانوند نیز که در تمرینات گذشته به دلیل حضور در جلسات فیزیوتراپی غایب بود در آن حضور یافت.

   

  امید عالیشاه همچنان با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و این در حالی است که طبق ادعای کادرپزشکی دو هفته دیگر از میادین به دور خواهد بود. با این حال بهترین پاسور فصل گذشته و کاپیتان دوم این تیم در دیدار تدارکاتی این تیم بعد از جدال برابر ماشین سازی نیز به میدان رفت و در تمرینات این تیم نیز حضوری فعال دارد تا برای بازگشت به ترکیب اصلی مشکلی نداشته باشد.

   

   

   

  90 دقیقه روی دروازه حریف و تلاش برای کسب پیروزی اتفاقی است که پرسپولیس را در این فصل به بهترین فرم بدنی رسانده است و بازیکنان و کادرفنی این تیم، این عملکرد را مرهون برنامه های مارکو به عنوان بدنساز پرسپولیس هستند. مارکو در تمرینات امروز نیز برنامه ویژه ای برای بازیکنان در نظر گرفت تا 24 ساعت تعطیلی و دوری از تمرین را جبران کند.

   

   

  رضا کرملاچعب بعد از مدت ها حضور در اردوهای تیم ملی اکنون به جمع سرخپوشان اضافه شده تا حضورش در این تیم شکل رسمی تری به خود بگیرد. کاپیتان تیم ملی امید در بازی برابر مقاومت تهران نیز از سوی برانکو 45 دقیقه فرصت حضور در ترکیب را به دست آورد تا برای اعتماد به او تست شود.

   

   

  سیدجلال حسینی را فراتر از رهبر برای پرسپولیس می دانند و او این مساله را به عینه در عملکرد پرسپولیس به نمایش گذاشته است. 9 دیدار بسته ماندن دروازه پرسپولیس آن هم در حالی که دو بازیکن تیم در خط دفاعی در پست تخصصی خود به کار گرفته نشده اند و انسجام دفاعی سرخپوشان نقش انکار ناپذیر او در نتایج پرسپولیس را به رخ می کشد.

   

   

  علیرضا بیرانوند اکنون با باز کردن گچ دست خود، دوران فیزیوتراپی را پشت سر می گذارد. او که طبق ادعای کادرپزشکی دیدار برابر پدیده را نیز از دست داده، در بازگشت و در صورت تداوم عملکرد بوژیدار رادوشوویچ کار سختی برای پس گرفتن جایگاهش در پیش خواهد داشت. هر چند برانکو و ایگور پانادیچ به عنوان دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران نگاه ویژه ای به این گلر دارند.

   

   

   

  کریم باقری هیچ وقت از بازی خسته نمی شود حتی اگر مدت ها از آویختن کفش هایش گذشته باشد. او که اکنون در حال طی کردن مراحل دریافت مدرک درجه A مربیگری اش است هنوز می تواند تنه به تنه جوانان تیمش بزند و در بازی های درون تیمی نقش داشته باشد. عضو کادرفنی پرسپولیس در تمرین امروز نیز پا به توپ شد و کلاس بازی خود را به رخ شاگردانش کشید.

   

   

  محمد انصاری که تصور نمی کرد هیچگاه کارت قرمز دریافت کند در بازی برابر ماشین سازی به دلیل محرومیت غیبت داشت. او که اکنون سودای حضور در لیگ چین را در سر می پروراند با بازگشت به ترکیب اصلی بار دیگر می تواند به استحکام این خط کمک کند و برانکو حساب ویژه ای روی کشف خود در دفاع میانی باز کرده است.

   

   

  جدال بازیکن شمالی پرسپولیس با بازیکن بلوک شرق اروپا در تمرین. صادق محرمی هرچند از نظر بدنی تفاوت زیادی با پل یانسکی دارد اما در عین جوانی توانسته بیش از حریف اروپایی در ترکیب اصلی به میدان رود و امیدوار است در جدال با رقبای سرسخت خود در خط دفاعی شانس بازی اش را بالا ببرد.

   

   

  محسن مسلمان نیز دیگر بازیکنی است که توانسته به قول خود وفا کند و از زمانی که به ترکیب اصلی رسیده، آن را به بازیکن دیگری تعارف نزده است. شماره 77 پرسپولیس که با تغییر اساسی در روش بازی اش اکنون به یکی از برترین هافبک های پرسپولیس تبدیل شده است، اگر خوش شانس بود و طارمی قدر پاس هایش را می دانست می توانست با اختلاف برترین پاسور لیگ نیز لقب گیرد.

   

   

  حسین ماهینی بار دیگر به دفاع راست باز می گردد یا دفاع میانی جدید سرخپوشان خواهد بود؟ سوال تمام دوازده هفته اخیر لیگ برتر در خصوص حضور ماهینی و رضاییان از برانکو در دفاع راست بوده و سرمربی کروات سرخپوشان نیز نشان داده برنامه ای برای چشم پوشی از یکی از برترین وباتجربه ترین بازیکنانش در خط دفاعی ندارد.

   

   

   

  فرشاد احمدزاده در بیشتر دیدارهای این فصل در اواسط نیمه دوم جای خود را به بازیکن دیگری داده و این مساله یا از نظر فنی بوده یا تلاش بی حد این بازیکن منجر به خستگی اش شده تا برانکو چنین تصمیمی اتخاذ کند. شماره 10 سرخپوشان بیش از دیگر بازیکنان خود را در اختیار مارکو قرار می دهد تا از نظر بدنی شرایط ایده آل برای حضور در ترکیب این تیم را به دست آورد و راهی نیز به تیم ملی بیابد.

   

   

   

  با نزدیک شدن به نقل و انتقالات بحث بر سر تغییرات در لیست پرسپولیس به اوج خود رسیده و برانکو تمام اطلاعات بازیکنانش را جمع آوری کرده تا با جمع بندی کامل برای نیمه‌ی دوم لیگ و البته رقابت های آسیایی مهیا شود. سرمربی کروات سرخپوشان با صدرنشینی در لیگ برتر اکنون هدف نیمه تمام خود در فصل گذشته را جستجو می کند و باید دید به آن خواهد رسید یا خیر.

   

   

  احمد نوراللهی دیگر استعدادی است که این روزها به او فرصت چندانی نمی دهد و هواداران پرسپولیس نگران تکرار اتفاقی هستند که برای ساسان انصاری افتاد. ساسان انصاری بعد از جدایی از جمع پرسپولیس در حالی که در جمع شاگردان برانکو نیمکت نشین شده بود اکنون به مرد اول فولاد و البته لیگ برتر در جدول گلزنان تبدیل شده است. مشکلات سربازی و نیمکت نشینی هرچند انگیزه های نوراللهی را کم کرده اما او همچنان آینده خود را در جمع پرسپولیسی ها جستجو می کند و باید دید در این فصل چه اتفاقی در انتظار اوست.

   

   

  وحید امیری که هفتمین امتیاز فصل را با گل سه امتیازی خود مقابل ماشین سازی رقم زده به چهره ویژه پرسپولیس تبدیل شده است. گل او به گسترش فولاد، ماشین سازی سه امتیاز برای سرخپوشان به ارمغان آورد و تک گل او برابر فولاد نیز یک امتیاز به حساب این تیم واریز کرده است. در خصوص این بازیکن گفته می شود احتمالا برابر پدیده در پست مهاجم به کار گرفته شود و با این شرایط بعید نیست چهارمین گل خود را در مشهد رقم بزند.

   

   

  علی علیپور، ولادیمیر پریمیوف به عنوان دو مهاجم پرسپولیس هنوز موفق به ثبت گل در این فصل نشده اند و این در حالی که وحید امیری به عنوان وینگر توانسته سه گل در کارنامه این فصل خود ثبت کند. مهاجمان شمالی و اوکراینی پرسپولیس اکنون تمام نبوغ خود را در گلزنی به دیدارهای تدارکاتی معطوف کرده اند و برانکو امیدوار است این مساله در جدال رسمی نیز شکل گیرد و تیمش از این مخصمه در خصوص گل نزدن رهایی یابد.

   

ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 104
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 44
 • باردید دیروز : 2
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 90
 • بازدید ماه : 227
 • بازدید سال : 227
 • بازدید کلی : 5,693
 • کدهای اختصاصی
  طراحی کارت ویزیت
  دختر خاص مغرور
  کافه اینترنتی
  فان گذر
  تیکه های باحال
  تبلیغ پارسی
  پی سی صدا
  راک شرقی
  پی سی دانلود
  دانلود ویدئو
  تبادل لینک رایگان
  سامسونگ گلکسی
  پدرو رودریگز
  جی بی پوز
  معرفی گل و گیاه
  وب آق حسین
  شکلک کده
  آی تی سنتر
  درباره پسر ها
  پارس تیتراژ
  آب نیست
  وب نوشت عاشقانه
  ستاره بازی
  خاطرات شب یلدا
  بدو عکس
  ایرانسل رایگان
  مروا کامپیوتر
  فایل کده
  تی تی لینک
  شهر کوچک زیبا
  ایران کلید
  دلنوشته های من
  وبسایت پویا
  سر بلاگ
  همه با هم
  تفرجگاه ایران
  98 کلوب
  تفریح و سرگرمی
  سرگرمی
  گیگ دی ال
  کلوپ سرگرمی
  جکستان
  جعبه من
  کندار دانلود
  وبسايتی برای همه
  انصاری
  لینک زیاد
  بيشتر بدانيم
  جکستان شکرستان
  اخبار علم و دانش
  ایران ورک مارکت
  ایران پیکس
  کلبه محبت
  تاپ دانلود
  آخرین امید
  معرفی درختان میوه
  مسیج عشقولانه
  ایران وب دیتا
  ورزشکده
  رادیکال 24
  من تنها
  باران
  ایران پیکسل
  شهر سبز
  آموزش طراحی
  مجله تفریحی
  دانلود رایگان
  جک برای تو
  تنهاترین مرد زمین
  فروشگاه بازی
  نرم افزار رایگان
  سخت افزار جدید
  والپیپر زیبا
  دانلود ما
  پرتو وب
  بهزاد پکس
  دانلود
  پورت 20
  مجرمان بی گناه
  دیوار
  لینک 88
  درهم و برهم
  کتابخانه
  دانلود جدیدترینها
  لینک دانلود
  گیتار در آتش
  ابر دانلود
  وبلاگ
  محمد خلج
  دانلود سریع
  من و خدا
  طراحی میلاد
  کدبانو
  دانلود منیجر
  برترین وب
  نت مارکت
  بهترینم تویی
  استاد نجفی
  کلاس آنلاین ما
  عصر دانلود
  انیمیشن قدیمی
  آبادانیها
  گروه
  دانلود آهنگ جدید
  شب
  تفریحستان
  پساپس
  دانلود فیلم جدید
  دانلود جدید
  اطلاعات کامپیوتری
  آقای مصطفوی
  عشق یکطرفه
  خندانده
  فایلهای 2015